Tümsiad' Dan Dayanışma Yemeği

Tüm Sanayici İşadamları Derneği Nizip Şubesi tarafından TÜMSİAD üyelerine yönelik dayanışma yemeği verildi.

Nizip
7724 Okunma
0
Tümsiad' Dan Dayanışma Yemeği
Tüm Sanayici İşadamları Derneği Nizip Şubesi tarafından TÜMSİAD üyelerine yönelik dayanışma yemeği verildi.


İkinci Bahar Restoran da düzenlenen Dayanışma Yemeğine İlçe Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları, Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu çok sayıda işadamı katıldı.


Yemek öncesi bir konuşma yapan TÜMSİAD Nizip Şube Başkanı Orhan Budak, TÜMSİAD olarak işadamlarımızın girişimci dinamik ruha sahip ve Türkiye'yi Dünya'da marka haline getiren işadamları kuşağını oluşturmak üzere yemek düzenlediklerini söyledi.

Budak konuşmasında; 'Nizip'in istifade etmesi için Nizip TÜMSİAD Şubesi olarak yeni bir yönetim ile yola çıktık bu yönetim ve bu kan değişimi ile beraber daha aktif bir pozisyon alacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın bahsettiği 2023 yılındaki 500 milyar dolarlık ihracat hedefine bizler de elimizden geldiği kadar katkıda bulunmak istiyoruz. Bu nedenle halkımızın istihdamı için üzerimize düşen sorumluluklar var. Bununla ilgili üyelerimizin eğitimi gelişimi markalaşma ve kurumsallaşma süreci biz bu alanda üyelerimizin önünü açmak onların küreselleşen dünyada yeni sisteme oryante etmek üzere çalışan bir derneğiniz var ve bugün burada hep birlikteyiz' dedi.

Kaynak: nrtmedya.com
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK YORUMLANANLAR