Sınırda Güvenlik Önlemleri Artırıldı

Alınan bilgilere göre, Türkiye-Suriye sınır hattında bulunan Gaziantep'in Karkamış ilçesinin karşısında yer alan Cerablus'tan yasa dışı yollarla Türkiye'ye girmeye çalışan aralarında canlı bombanın olduğu 10 kişiden 2'si yaralı diğerleri ise uyarılar sonr

Nizip
6836 Okunma
0
Sınırda Güvenlik Önlemleri Artırıldı
Alınan bilgilere göre, Türkiye-Suriye sınır hattında bulunan Gaziantep'in Karkamış ilçesinin karşısında yer alan Cerablus'tan yasa dışı yollarla Türkiye'ye girmeye çalışan aralarında canlı bombanın olduğu 10 kişiden 2'si yaralı diğerleri ise uyarılar sonrasında yakalanmış yaralılar Nizip ve Gaziantep'teki hastanelere diğer 8 kişi ise Karkamış ilçesine götürülmüştü.

Bunun üzerine sınır hattında güvenlik önlemleri artıran güvenlik güçleri yasa dışı yollarla yapılacak olan olası geçişleri engellemek için devriye faaliyetlerini artırarak
sınırdaki güvenlik önlemlerini de en üst seviyeye çıkardı.

Bu arada Karkamış ilçesinden görülen Cerablus kentinde sessizliğin hakim olduğu sınır hattına örülen güvenlik duvarlarının da büyük bir bölümünün tamamlandığı görüldü.

Kaynak: nrtmedya.com
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK YORUMLANANLAR