Nto Heyeti Cosmoprof Parfümeri ve Kozmetik Fuarı'nda

Nizip Ticaret Odası (NTO) 25 kişilik heyet ile İtalya Bologna'da düzenlenen Cosmoprof Parfümeri ve Kozmetik Fuarı'nı ziyaret etti.

Nizip
7013 Okunma
0
Nto Heyeti Cosmoprof Parfümeri ve Kozmetik Fuarı'nda
Nizip Ticaret Odası (NTO) 25 kişilik heyet ile İtalya Bologna'da düzenlenen Cosmoprof Parfümeri ve Kozmetik Fuarı'nı ziyaret etti.

Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Gaziantep KOSGEB Müdürü Dr. Sadık Gözek, NTO Yönetim Kurulu Üyesi Osman Alpaslan, NTO Meclis Üyesi Hüseyin Yaprak ve NTO Üyelerinin de bulunduğu heyet Cosmoprof Parfümeri ve Kozmetik Fuarı'nı ziyaret ederek fuarda ikili görüşmelerde bulundu.

Fuar alanında Kozmetik, saç malzemeleri, Parrfümeri, doğal saç gereçleri, ojeler, saç bakım ürünleri, saç ürünleri, makyaj ürünleri, güzellik salonu malzemeleri, spa ürünleri sergilenen Cosmoprof Parfümeri ve Kozmetik Fuarı'na 69 ülkeden 2,390 katılımcı ve 135 ülkeden 194,000 ziyaretçi akın etti.

Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt İtalya Bologna'da düzenlenen kozmetik fuarın dünyanın en önemli fuarlarından biri olduğuna dikkati çekerek sözlerini şu şekilde sürdürdü.

'Kozmetik ve benzer sektörün tüm taraflarını bir araya getiren Cosmoprof Parfümeri ve Kozmetik Fuarı Türkiye ile İtalya arasındaki ticari ilişkilerin gelişmesi yönünden, hem de bu firmalarımızın kendilerini bu sektörde tanıtmaları, müşterileriyle buluşmaları açısından çok yararlıdır. Dünya çapında kozmetik üreticilerini ve uygulamacıları da bir araya getirdiği için sektör açısından ayrı bir önem taşıyor.


Bu fuarda Türk firmalarının da kendilerini ve ürünlerini küresel yapı sektörüne tanıtması açısından önemli bir platform oluşturuyor. Yeni hedef pazarlar açısından bakıldığında da önemli bir etkinlik olan, Cosmoprof fuarı firmalara yeni ihracat kapıları açılmasına olanak sağlıyor.

Bizlerde bu kapsamda Nizip Ticaret Odası olarak aralarında sabun ve kozmetik sektörümüzünde bulunduğu 25 kişilik heyet ile fuarı ziyaret etmekteyiz. Ülkemizin ve ilçemizin ihracatını arttırmak için önümüzdeki dönemlerde bu gibi yurtdışı iş gezilerimizi düzenlemeye devam edeceğiz.' dedi.

Kaynak: nrtmedya.com
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK YORUMLANANLAR