Ntb'den Huzurevi'ne Ziyaret

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclisi üyeleri 18–24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla Nizip Huzurevi'nde kalan yaşlıları ziyaret etti.

Nizip
6133 Okunma
0
Ntb'den Huzurevi'ne Ziyaret
Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclisi üyeleri 18–24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla Nizip Huzurevi'nde kalan yaşlıları ziyaret etti.


Yaşlılar ile sohbet eden Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı yaşlılara bir istekleri olup olmadığını sordu.

Yaşlılara çeşitli hediyeler ve karanfil hediye eden Borsa üyeleri de "Her zaman yaşlılarımızın yanındayız çünkü onlar bizi bugünlere getiren kıymetli varlıklarımız" dediler.

Başkan İbrahim Sarı ise yaptığı açıklamada 'Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Bir toplumun yaşlısına sahip çıkarak, onları hayatlarının son dönemecinde huzurlu ve sorunlardan arınmış bir şekilde hayatlarına devamını sağlamak bir kültür mirasıdır. Yaşlılarımıza değer vermek milletimizin en önemli töresi, vazgeçilmez geleneğidir. Bu geleneği yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak görevi de elbette bizlere düşmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm büyüklerimizin Yaşlılar Haftasını kutluyor, yaşam sevinçlerinin hiç kaybolmadığı sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyor, sevgi ve saygılarımla ellerinden öpüyorum' dedi.

Ayrıca huzurevi müdürü Göksel Yılmaz’dan yaşlıların durumu hakkında bilgi alan İbrahim Sarı, ihtiyaç halinde Borsa olarak her zaman huzurevi müdürlüğü ve Yaşlıların yanında olduklarını belirtti.


Kaynak: nrtmedya.com
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK YORUMLANANLAR