Nizip Gazeteciler Cemiyetinden Borsaya Ziyaret

Nizip Gazeteciler Cemiyetinden borsaya nezaket ziyareti gerçekleştirdi.Ziyarette Nizip Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Halil Sarıkaya, Nizip Radyo Televizyon NRT Yönetim Kurulu Başkanı Osman Alpaslan, NRT Genel Yayın Yönetmeni Metin İliksoy, Bizim Nizip Gaze

Nizip
673 Okunma
0
Nizip Gazeteciler Cemiyetinden Borsaya Ziyaret

Nizip Gazeteciler Cemiyetinden borsaya nezaket ziyareti gerçekleştirdi.Ziyarette Nizip Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Halil Sarıkaya, Nizip Radyo Televizyon NRT Yönetim Kurulu Başkanı Osman Alpaslan, NRT Genel Yayın Yönetmeni Metin İliksoy, Bizim Nizip Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ali Kılıç, Anadolu Ajansı Nizip Muhabiri İrfan Aydoğdu katıldı.

Karşılıklı görüş alışverişleriyle ve sohbet havasında geçen ziyarette; Başkan İbrahim Sarı, Cemiyet üyelerine Nizip için yapmayı planladığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Sarı ziyaret sırasında yaptığı açıklamada 'Öncelikle İlçemiz basınının önemli isimlerini Borsamızda ağırlamaktan son derece memnun olduk. Bu ziyarette öncelikle karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak Nizip için yapılması planlanan konularda görüş alışverişinde bulunduk. Nizip Ticaret Borsası olarak bir takım yeni çalışmalar içerisindeyiz. Nizip Fıstık Hanı içerisinde Borsamızın irtibat bürosunu kuruyoruz. Bundan sonraki dönemde Fıstık Hanındaki üyelerimizle orada bir araya gelerek üyelerimize daha iyi hizmet vermeyi tasarlıyoruz. Kuracağımız irtibat bürosunu, üyelerimizin fıstık sezonda bir araya gelip fıstık fiyatlarını belirlediği, oturup konuşabildiği, çeşitli etkinlik ve toplantıların yapıldığı bir merkez haline getirmek istiyoruz. İnşallah bu ve bunun gibi projelerimiz devam edecek, İlçemiz ve üyelerimiz için elimizden geleni yapacağız. Ben bu nazik ziyarette dolayı bir kez daha gazeteci arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, geçtiğimiz günlerde kutladıkları 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günlerini bu vesileyle bir kez daha tebrik ediyorum' dedi.Kaynak: nrtmedya.com
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK YORUMLANANLAR