İhh Nto' Yu Ziyaret Etti

İnsani Yardım Vakfı Nizip Temsilciliği üyeleri ile birlikte Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu'nu ziyaret etti.

Nizip
6993 Okunma
0
İhh Nto' Yu Ziyaret Etti
İnsani Yardım Vakfı Nizip Temsilciliği üyeleri ile birlikte Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu'nu ziyaret etti.

Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ve üyeleri tarafından karşılanan İnsanı Yardım Vakfı Nizip Temsilciliği Başkanı Celal Demir ve üyeleri, yaptıkları çalışmalar hakkında Nizip Ticaret Odası yönetim kuruluna bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, '130 Ülkede faaliyet gösteren ve o ülkelerde bulunan yardıma muhtaç insanlara gıda, sağlık yardımı yapan ve gerektiğinde eğitim de veren İnsani Yardım Vakfı Nizip Temsilciliği üyeleri ile odamızı ziyaret etmektedirler.' dedi. NTO Başkanı Özyurt, 'Ayrıca bu gibi yardım faaliyetlerinde Nizip Ticaret Odası olarak vakfımız ile birlikte neler yapabiliriz ve ne gibi katkılar sağlarız bugün bunları konuşmak için bir araya geldik. Bilindiği üzere Ortadoğuda ve dünyanın her yerinde Müslümanlara yapılan bu zulümlerin yaralarını sarmak açısından dernekler ve sivil toplum kuruluşlarının yapmış olduğu çalışmalar önem arz etmektedir. Bizlerde bu konuda yaraları sarmak için bir nebzede olsa Nizip Ticaret Odası olarak üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek isterim.' şeklinde konuştu.

Yapılan Ziyarete Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, NTO Yönetim Kurulu Üyeleri Abdulkadir Akkuş, Mehmet Ali Karabacak, Osman Alpaslan ve İnsani Yardım Vakfı Nizip Temsilciliği üyeleri de katıldı.

ılmasına olanak sağlıyor.


Bizlerde bu kapsamda Nizip Ticaret Odası olarak aralarında sabun ve kozmetik sektörümüzünde bulunduğu 25 kişilik heyet ile fuarı ziyaret etmekteyiz. Ülkemizin ve ilçemizin ihracatını arttırmak için önümüzdeki dönemlerde bu gibi yurtdışı iş gezilerimizi düzenlemeye devam edeceğiz.' dedi.Kaynak: nrtmedya.com
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK YORUMLANANLAR