Beşir Derneğinden NMYO Müdürü Derman'a Ziyaret

Nizip Beşir Derneği Başkanı Mehmet Akif Sezer ve Yönetim Kurulu üyeleri, Nizip Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yard. Doç. Dr. Serdar Derman'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Güncel
844 Okunma
0
Beşir Derneğinden NMYO Müdürü Derman'a Ziyaret

Nizip Beşir Derneği Başkanı Mehmet Akif Sezer ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından, Nizip Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yard. Doç. Dr. Serdar Derman'a nezaket ziyaretinde bulunuldu.

Eğitim ve kültürel faaliyetlerin konuşulduğu ziyaret sırasında bir açıklama yapan Dernek Başkanı Sezer, şunları söyledi :

"Beşir Derneği, 52 ülkede ve Türkiye'nin 237 noktasında temsilciliği olan bir yardımlaşma derneğidir. Beşir Derneği'nin misyonunda, her alanda olduğu gibi kültürel faaliyetlere ve eğitime de destek bulunmaktadır. Bizler eğitim konusunda neler yapabiliriz, ne şekilde daha fazla katkı sağlayabiliriz, gelecek nesillerin daha iyi eğitim alabilmesi için neler gereklidir, bunların istişaresini yapmak niyetiyle, hocalarımızı ziyarete geldik."

Bu ziyaretten memnuniyetini dile getiren NMYO Müdürü Yard. Doç. Dr. Serdar Derman, şunları söyledi :

"Nizip Meslek Yüksek Okulu Olarak, ilçemizin sosyal, kültürel, sağlık ve bir çok konuda etkinlik düzenleyen ve fikir beyan eden, bir kurum ve birim olma yolundayız. Gaziantep Üniversitesi'nin 'Toplumla iç içe olan bir üniversite' sloganı var. Bu çerçeve de Beşir Derneği gibi samimiyetine inandığımız, öğrenciye ve eğitime fayda sağlayan, derneklerle, kuruluşlarla bir arada olmaktan mutluyuz. Yapmış oldukları bu ziyaretten dolayı Beşir Derneği'ne çok teşekkür ediyorum." - GAZİANTEP

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK YORUMLANANLAR