Birecik Gazetecileri Gazeteciler Günü'nde Bir Araya Geldi

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde görev yapan Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve Birecik’in ilk internet haber sitesi olan Birecik Haber muhabirleri ile Kızılay Birecik Şube Başkanı ve Birecikli İşadamı Salih Sezen 10 Ocak Gazeteciler günü dolayısyla bir

Birecik
613 Okunma
0
Birecik Gazetecileri Gazeteciler Günü'nde Bir Araya Geldi

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde görev yapan Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve Birecik'in ilk internet haber sitesi olan Birecik Haber muhabirleri ile Kızılay Birecik Şube Başkanı ve Birecikli İşadamı Salih Sezen 10 Ocak Gazeteciler günü dolayısyla bir araya geldi.

Kızılay Birecik Şube Başkanı Şevket Demir ve Birecikli İşadamı Salih Sezen, "Basının tarafsız, doğru bir görev anlayışıyla toplumu bilgilendirme ve gözetme sorumluluğu olduğuna işaret ederek, bu düşüncelerle, ülkemizin ve ilçemizin haberlerini, sorunlarını, kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan yerel ve ulusal basın mensuplarımızın ve çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, vefat eden gazetecilerimizi rahmetle anar, değerli basın mensuplarımıza sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederiz" ifadelerini kullandı.

Birlikteliğin ardından basın mensupları ile bir araya gelen Kızılay Birecik Şubesi Başkanı ve Birecikli işadamı hatıra fotoğrafı çektirerek başarılar diledi. - ŞANLIURFAKaynak: haberler.com
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK YORUMLANANLAR