AK Partili Vekiller Tebrik Turunda

AK Parti Şanlıurfa milletvekillerinden İbrahim Halil Yıldız, ilçelerde partisinin teşkilatlarını ziyaret ederek 1 Kasım seçimleri için çalışanları tebrik etti.

Birecik
691 Okunma
0
AK Partili Vekiller Tebrik Turunda

AK Parti Şanlıurfa milletvekili İbrahim Halil Yıldız, ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek 1 Kasım seçimlerindeki çalışmalarından dolayı teşkilatlarına teşekkür etti.

Ziyaret ettiği Bozova, Halfeti, Suruç, Harran, Akçakale ve Birecik ilçelerinde yoğun bir ilgi ile karşılanan Yıldız, halkın kendisine göstermiş olduğu ilgiyi karşılıksız bırakmayacaklarını söyledi.

Yıldız, temasları ile ilgili yaptığı değerlendirmede "Tüm AK Parti'ye gönül veren ve karşılıksız olarak ülkesini düşünerek 1 Kasım seçimlerinde bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum. Partileri ayakta tutan en önemli unsur teşkilatlarıdır. Dolayısıyla bizim buradaki teşkilatlarımızda gerçekten 1 Kasım seçimlerinde herkes sanki kendisi adaymış gibi gecesinin gündüzüne katarak çalmadık kapı bırakmadı" dedi.

CEVHERİ, ÇİFTÇİ İLE GÖRÜŞTÜ

AK Parti'nin diğer bir Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ise Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi'yi makamında ziyaret ederek kent gelişimine katkı sağlayacak projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyarette yerel hizmetler anlamında milletvekilleri ile her zaman istişare içerisinde olduklarını belirten Başkan Çiftçi, "Sağ olsun Milletvekilimiz Sayın Cevheri bu gün bizleri ziyaret ederek önemli konularda görüşmeler yaptık. Çalışmalarımızı istişareyle yürütüyoruz. Bizim amacımız milletimize hizmet etmek. Esas olan Şanlıurfalılardır. Sağ olsun hem mecliste hem de Şanlıurfa'da Milletvekillerimiz bize her zaman destek veriyor" dedi

AK Parti Milletvekili Cevheri ise, "Her defasında Şanlıurfa'nın sorunlarını Sayın Nihat Çiftçi ile görüşerek istişarede bulunuyoruz. Sağolsun Başkanımız Nihat Çiftçi geldiği günden bu yana gecesini gündüzüne katarak büyük bir çalışma içerisinde. Başkanımız, hem kırsalda hem de merkezde büyük çalışmalara imza attı. Biz de Milletvekilleri olarak Ankara'da getirmiş olduğu projelere destek veriyoruz. Çalışmalarımızı birlikte Şanlıurfa'nın geleceği için gerçekleştiriyoruz" şekline konuştu.
(Kaynak: Gazeteipekyol)Kaynak: haberler.com
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK YORUMLANANLAR